SemifinalsNorthfield
(New Trier West) 3, LaGrange (Lyons) 2 (OT)
Granite City 4, Chicago (Senn) 0
Third PlaceChicago (Senn) 3,
LaGrange (Lyons) 1
ChampionshipGranite City 2, Northfield (New Trier West) 1 (OT)
SemifinalsChicago
(Harrison) 1, Lake Forest (H.S.) 0
Cicero (Morton East) 2, Granite City (South) 1 (PK)
Third PlaceGranite
City (South) 1, Lake Forest (H.S.) 0
ChampionshipChicago (Harrison) 1, Cicero (Morton East) 0
QuarterfinalsNorthfield
(New Trier West) 2, Granite City (North) 0
Chicago (Senn) 1, Skokie (Niles West) 0
Wheaton (Central) 1, LaGrange (Lyons)
0
Chicago (Quigley South) 2, Quincy (Sr.) 0
SemifinalsWheaton (Central) 1, Chicago (Senn) 0
Northfield
(New Trier West) 3, Chicago (Quigley South) 2
ChampionshipNorthfield (New Trier West) 1, Wheaton (Central) 0
(4 OT)
QuarterfinalsPark
Ridge (Maine East) 2, Quincy (Sr.) 1
Berwyn (Morton West) 1, Chicago (Senn) 0
Hinsdale (Central) 2, Granite City (South)
1 (2 OT)
Northfield (New Trier West) 1, Villa Park (Willowbrook) 0
SemifinalsPark Ridge (Maine East) 1, Berwyn
(Morton West) 0
Hinsdale (Central) 2, Northfield (New Trier West) 1
ChampionshipHinsdale (Central) 2, Park
Ridge (Maine East) 0
QuarterfinalsWheaton
(Central) 5, Chicago (Quigley South) 0
Wheaton (W.-Warrenville) 2, Oak Park (O.P.-River Forest) 1
Granite City (South)
1, Lake Forest (H.S.) 0
Highland Park 2, Chicago (Schurz) 1 (4 OT) (PK 5-2)
SemifinalsWheaton (Central) 1,
Wheaton (W.-Warrenville) 0
Granite City (South) 2, Highland Park 0
ChampionshipGranite City (South) 4, Wheaton
(Central) 0
QuarterfinalsWheaton
(Central) 1, Chicago (Gordon Tech) 0
Granite City (South) 2, Winnetka (New Trier East) 1
Palatine (H.S.) 2, Chicago
(Quigley South) 1
Chicago (Schurz) 3, Cicero (Morton East) 0
SemifinalsGranite City (South) 2, Wheaton (Central)
1
Chicago (Schurz) 4, Palatine (H.S.) 0
ChampionshipGranite City (South) 6, Chicago (Schurz) 1
QuarterfinalsChicago
(Brother Rice) 2, Buffalo Grove 0
Granite City (South) 1, Deerfield 0
Evanston (Twp.) 4, Chicago (Roosevelt) 1
Arlington
Heights (Forest View) 2, Wheaton (W.-Warrenville) 1
SemifinalsGranite City (South) 1, Chicago (Brother Rice)
0
Evanston (Twp.) 3, Arlington Heights (Forest View) 2 (OT)
ChampionshipGranite City (South) 2, Evanston
(Twp.) 0
QuarterfinalsChicago
(Bowen) 2, Park Ridge (Maine South) 1 (2 OT)
Winnetka (New Trier East) 2, Chicago (Quigley South) 1
Hinckley (H.-Big
Rock) 7, Skokie (Niles North) 1
Granite City (South) 7, Wheaton (Central) 0
SemifinalsWinnetka (New Trier
East) 3, Chicago (Bowen) 0
Granite City (South) 2, Hinckley (H.-Big Rock) 0
ChampionshipGranite City (South)
3, Winnetka (New Trier East) 1
QuarterfinalsGranite
City (South) 4, West Chicago (Wheaton Academy) 0
Chicago (Bowen) 1, Chicago (Gordon Tech) 0
Northbrook (Glenbrook North)
1, Palatine (H.S.) 0
Darien (Hinsdale South) 2, Hinckley (H.-Big Rock) 0
SemifinalsGranite City (South) 2,
Chicago (Bowen) 1 (4 OT) (PK)
Darien (Hinsdale South) 1, Northbrook (Glenbrook North) 0
ChampionshipGranite
City (South) 5, Darien (Hinsdale South) 1
QuarterfinalsMt.
Prospect (Prospect) 1, Park Ridge (Maine South) 0
Collinsville 3, Hinckley (H.-Big Rock) 0
Chicago (Bowen) 4, Flossmoor
(Homewood-F.) 1
Northbrook (Glenbrook North) 2, Quincy (Notre Dame) 0
SemifinalsCollinsville 3, Mt. Prospect
(Prospect) 0
Northbrook (Glenbrook North) 3, Chicago (Bowen) 1
ChampionshipCollinsville 2, Northbrook (Glenbrook
North) 1
QuarterfinalsGranite
City (South) 2, Downers Grove (South) 0
Chicago (Senn) 2, Malta 0
Winnetka (New Trier) 1, Darien (Hinsdale South) 0
Evanston
(Twp.) 2, Springfield (Lanphier) 0
SemifinalsGranite City (South) 1, Chicago (Senn) 0
Winnetka (New Trier)
2, Evanston (Twp.) 0
ChampionshipGranite City (South) 2, Winnetka (New Trier) 1
QuarterfinalsEvanston
(Twp.) 1, Quincy (Notre Dame) 0
Northbrook (Glenbrook North) 1, Granite City 0 (PK)
Downers Grove (South) 4, St. Charles
(H.S.) 3 (3 OT)
Wheaton (Central) 3, Chicago (Mather) 1
SemifinalsNorthbrook (Glenbrook North) 1, Evanston
(Twp.) 0
Wheaton (Central) 3, Downers Grove (South) 2
Third PlaceEvanston (Twp.) 1, Downers Grove (South)
0
ChampionshipNorthbrook (Glenbrook North) 2, Wheaton (Central) 0
QuarterfinalsSt.
Charles (H.S.) 1, Winnetka (New Trier) 0
Quincy (Notre Dame) 2, Darien (Hinsdale South) 1
Palatine (Fremd) 3, Chicago
(Amundsen) 0
Westchester (St. Joseph) 2, Alton (Sr.) 1
SemifinalsQuincy (Notre Dame) 4, St. Charles (H.S.)
2
Palatine (Fremd) 2, Westchester (St. Joseph) 0
Third PlaceSt. Charles (H.S.) 3, Westchester (St. Joseph)
2 (PK)
ChampionshipPalatine (Fremd) 1, Quincy (Notre Dame) 0 (PK)
QuarterfinalsCollinsville
3, Westchester (St. Joseph) 2 (PK)
Northbrook (Glenbrook North) 5, Chicago (Mather) 0
Hoffman Estates (H.S.) 3, Downers
Grove (South) 2 (OT)
Quincy (Notre Dame) 2, St. Charles (H.S.) 0
SemifinalsCollinsville 1, Northbrook (Glenbrook
North) 0
Quincy (Notre Dame) 2, Hoffman Estates (H.S.) 1 (2 OT)
ChampionshipQuincy (Notre Dame) 2, Collinsville
1
QuarterfinalsLibertyville
1, Naperville (North) 0
Quincy (Notre Dame) 4, Chicago (Farragut) 2
Collinsville 1, St. Charles (H.S.) 0
Winnetka
(New Trier) 2, Addison (A. Trail) 1
SemifinalsLibertyville 3, Quincy (Notre Dame) 0
Collinsville 1, Winnetka
(New Trier) 0 (PK)
Third PlaceQuincy (Notre Dame) 2, Winnetka (New Trier) 1
ChampionshipCollinsville
2, Libertyville 1 (4 OT)
QuarterfinalsGranite
City 4, Barrington 0
Naperville (North) 4, Quincy (Sr.) 2 (PK)
Park Ridge (Maine South) 3, Chicago (Amundsen) 0
Winnetka
(New Trier) 2, Rockford (Boylan) 0
SemifinalsGranite City 2, Naperville (North) 1
Park Ridge (Maine South)
2, Winnetka (New Trier) 1
Third PlaceWinnetka (New Trier) 2, Naperville (North) 1
ChampionshipGranite
City 1, Park Ridge (Maine South) 0 (4 OT)
QuarterfinalsBuffalo
Grove 3, Northbrook (Glenbrook North) 0
Granite City 2, St. Charles (H.S.) 1
Naperville (Central) 1, Chicago (Mather)
0
Moline (H.S.) 2, Chicago (Brother Rice) 0
SemifinalsBuffalo Grove 2, Granite City 1
Naperville (Central)
2, Moline (H.S.) 1
ChampionshipBuffalo Grove 3, Naperville (Central) 0
QuarterfinalsWestchester
(St. Joseph) 2, Quincy (Sr.) 1 (PK)
Northbrook (Glenbrook North) 4, Chicago (Schurz) 3
Granite City 1, Olympia Fields
(Rich Central) 0
Addison (A. Trail) 4, Batavia 3
SemifinalsNorthbrook (Glenbrook North) 1, Westchester (St.
Joseph) 0 (PK)
Granite City 2, Addison (A. Trail) 1
Third PlaceWestchester (St. Joseph) 1, Addison (A. Trail)
0
ChampionshipGranite City 2, Northbrook (Glenbrook North) 0
QuarterfinalsEvanston
(Twp.) 3, Chicago (Brother Rice) 1
Palatine (H.S.) 1, Peoria (Richwoods) 0
St. Charles (H.S.) 2, Chicago (Roosevelt)
0
Granite City 1, Naperville (North) 0
SemifinalsEvanston (Twp.) 2, Palatine (H.S.) 0
Granite City 1,
St. Charles (H.S.) 0 (PK)
Third PlacePalatine (H.S.) 3, St. Charles (H.S.) 1
ChampionshipGranite
City 3, Evanston (Twp.) 1
QuarterfinalsSt.
Charles (H.S.) 4, Park Ridge (Maine South) 1
Glen Ellyn (Glenbard West) 2, Chicago (Farragut) 0
Collinsville 4, Chicago
(Brother Rice) 1
Hoffman Estates (Conant) 4, Urbana (H.S.) 0
SemifinalsSt. Charles (H.S.) 2, Glen Ellyn (Glenbard
West) 0
Collinsville 3, Hoffman Estates (Conant) 1
Third PlaceHoffman Estates (Conant) 3, Glen Ellyn (Glenbard
West) 0
ChampionshipCollinsville 1, St. Charles (H.S.) 0
QuarterfinalsBatavia
2, Addison (A. Trail) 1
Evanston (Twp.) 2, Morton 0
New Lenox (Lincoln-Way) 1, Hoffman Estates (H.S.) 0
Collinsville
5, Chicago (Clemente) 1
SemifinalsEvanston (Twp.) 2, Batavia 0
Collinsville 2, New Lenox (Lincoln-Way) 1
Third
PlaceBatavia 2, New Lenox (Lincoln-Way) 0
ChampionshipCollinsville 2, Evanston (Twp.) 1
QuarterfinalsOrland
Park (Sandburg) 8, Chicago (Foreman) 0
Collinsville 2, Quincy (Notre Dame) 1
Chicago (Brother Rice) 1, Batavia 0
Palatine
(Fremd) 1, Evanston (Twp.) 0
SemifinalsOrland Park (Sandburg) 2, Collinsville 0
Palatine (Fremd) 2, Chicago
(Brother Rice) 1
Third PlaceCollinsville 1, Chicago (Brother Rice) 0
ChampionshipOrland Park (Sandburg)
1, Palatine (Fremd) 0
QuarterfinalsChicago
(Kelly) 2, Park Ridge (Maine South) 1
Granite City 3, St. Charles (H.S.) 2 (2 OT)
Palatine (H.S.) 4, Peoria (Notre Dame)
1
Orland Park (Sandburg) 3, Westchester (St. Joseph) 2
SemifinalsGranite City 1, Chicago (Kelly) 0
Palatine
(H.S.) 2, Orland Park (Sandburg) 1
ChampionshipPalatine (H.S.) 2, Granite City 1 (OT)
QuarterfinalsSt.
Charles (H.S.) 3, Naperville (North) 0
Palatine (H.S.) 2, Edwardsville (H.S.) 1
Evanston (Twp.) 2, Oak Park (O.P.-River
Forest) 1
Quincy (Sr.) 1, Chicago (Juarez) 0 (PK)
SemifinalsSt. Charles (H.S.) 2, Palatine (H.S.) 0
Evanston
(Twp.) 1, Quincy (Sr.) 0
Third PlacePalatine (H.S.) 2, Quincy (Sr.) 1
ChampionshipSt. Charles
(H.S.) 3, Evanston (Twp.) 0
QuarterfinalsSt.
Charles (H.S.) 1, Libertyville 0 (2 OT)
Arlington Heights (St. Viator) 3, Orland Park (Sandburg) 1
Chicago (Foreman)
3, Downers Grove (South) 2 (2 OT) (PK)
Collinsville 2, Normal (University) 1 (2 OT) (PK)
SemifinalsSt. Charles
(H.S.) 1, Arlington Heights (St. Viator) 0
Collinsville 3, Chicago (Foreman) 1
Third PlaceArlington Heights
(St. Viator) 2, Chicago (Foreman) 0
ChampionshipSt. Charles (H.S.) 2, Collinsville 0
QuarterfinalsArlington
Heights (St. Viator) 1, Geneva 0 (2 OT)
Springfield (H.S.) 3, Carbondale 0
Westchester (St. Joseph) 1, Rockford (Christian
Life) 0
Mt. Zion 2, New Lenox (Providence Catholic) 1
SemifinalsSpringfield (H.S.) 1, Arlington Heights (St.
Viator) 0
Westchester (St. Joseph) 2, Mt. Zion 1 (PK)
Third PlaceArlington Heights (St. Viator) 2, Mt. Zion
1
ChampionshipSpringfield (H.S.) 7, Westchester (St. Joseph) 0
QuarterfinalsRockford
(Boylan) 3, Berwyn-Cicero (Morton) 1
Palatine (Fremd) 4, New Lenox (Lincoln-Way) 3
St. Charles (H.S.) 1, Downers Grove
(South) 0 (OT)
Edwardsville (H.S.) 3, Chicago (Farragut) 0
SemifinalsPalatine (Fremd) 3, Rockford (Boylan)
2 (PK)
Edwardsville (H.S.) 2, St. Charles (H.S.) 1
Third PlaceSt. Charles (H.S.) 4, Rockford (Boylan) 0
ChampionshipPalatine
(Fremd) 2, Edwardsville (H.S.) 0
QuarterfinalsPeoria
(Notre Dame) 2, Carbondale 1
Crystal Lake (Prairie Ridge) 2, Park Forest (Rich East) 1
Springfield (Sacred Heart-Griffin)
6, DeKalb 0
Normal (University) 1, Chicago (St. Ignatius) 0
SemifinalsCrystal Lake (Prairie Ridge) 1, Peoria
(Notre Dame) 0
Springfield (Sacred Heart-Griffin) 1, Normal (University) 0
Third PlaceNormal (University)
2, Peoria (Notre Dame) 0
ChampionshipSpringfield (Sacred Heart-Griffin) 2, Crystal Lake (Prairie Ridge) 1
QuarterfinalsNaperville
(North) 3, Chicago (Amundsen) 0
East Moline (United) 1, Chicago (Brother Rice) 0
Rockford (Boylan) 2, LaGrange (Lyons)
0
Palatine (Fremd) 2, Winnetka (New Trier) 1 (2 OT) (PK)
SemifinalsNaperville (North) 1, East Moline (United)
0
Rockford (Boylan) 2, Palatine (Fremd) 0
Third PlacePalatine (Fremd) 3, East Moline (United) 1
ChampionshipNaperville
(North) 1, Rockford (Boylan) 0
QuarterfinalsWestchester
(St. Joseph) 2, West Chicago (Wheaton Academy) 1 (OT)
Crystal Lake (Prairie Ridge) 1, Peoria (Notre Dame) 0
Decatur
(MacArthur) 3, New Lenox (Providence Catholic) 2
Springfield (Sacred Heart-Griffin) 4, Belleville (Althoff) 0
SemifinalsCrystal
Lake (Prairie Ridge) 2, Westchester (St. Joseph) 1 (2 OT) (PK)
Springfield (Sacred Heart-Griffin) 6, Decatur (MacArthur)
1
Third PlaceWestchester (St. Joseph) 2, Decatur (MacArthur) 0
ChampionshipCrystal Lake (Prairie
Ridge) 2, Springfield (Sacred Heart-Griffin) 0
QuarterfinalsEast
Moline (United) 1, LaGrange (Lyons) 0
Winnetka (New Trier) 3, Rockford (Boylan) 1
New Lenox (Lincoln-Way) 2, Naperville
(North) 0
Hoffman Estates (Conant) 3, Chicago (Amundsen) 2
SemifinalsEast Moline (United) 4, Winnetka (New
Trier) 1
New Lenox (Lincoln-Way) 2, Hoffman Estates (Conant) 1
Third PlaceWinnetka (New Trier) 5, Hoffman
Estates (Conant) 0
ChampionshipEast Moline (United) 2, New Lenox (Lincoln-Way) 1
QuarterfinalsSpringfield
(Sacred Heart-Griffin) 4, Waterloo (Gibault) 1
Lisle (Benet Academy) 5, Charleston 0
Peoria (Notre Dame) 3, Park Forest
(Rich East) 0
Arlington Heights (St. Viator) 2, Geneva 1
SemifinalsLisle (Benet Academy) 3, Springfield (Sacred
Heart-Griffin) 2
Arlington Heights (St. Viator) 2, Peoria (Notre Dame) 1 (2 OT)
Third PlaceSpringfield (Sacred
Heart-Griffin) 3, Peoria (Notre Dame) 1
ChampionshipLisle (Benet Academy) 3, Arlington Heights (St. Viator)
1
QuarterfinalsNew
Lenox (Lincoln-Way) 3, Downers Grove (North) 1
Palatine (Fremd) 2, Evanston (Twp.) 0
Edwardsville (H.S.) 2, Rockford
(Boylan) 1 (2 OT)
Aurora (Waubonsie Valley) 2, Chicago (Mather) 1
SemifinalsNew Lenox (Lincoln-Way) 2, Palatine
(Fremd) 0
Edwardsville (H.S.) 4, Aurora (Waubonsie Valley) 0
Third PlaceAurora (Waubonsie Valley) 3, Palatine
(Fremd) 2 (2 OT) (PK)
ChampionshipEdwardsville (H.S.) 4, New Lenox (Lincoln-Way) 1
QuarterfinalsLisle
(Benet Academy) 5, Rochester 1
Waterloo (Gibault) 3, Peotone 2
Peoria (Notre Dame) 3, Normal (University) 0
Arlington
Heights (St. Viator) 2, Westchester (St. Joseph) 0
SemifinalsLisle (Benet Academy) 3, Waterloo (Gibault) 2
Peoria
(Notre Dame) 4, Arlington Heights (St. Viator) 0
Third PlaceWaterloo (Gibault) 2, Arlington Heights (St. Viator)
0
ChampionshipLisle (Benet Academy) 2, Peoria (Notre Dame) 1 (3 OT)
QuarterfinalsOrland
Park (Sandburg) 2, Downers Grove (North) 0
Rockford (Boylan) 3, Chicago (Amundsen) 2 (2 OT) (PK)
Edwardsville (H.S.)
3, Lake Zurich 0
New Lenox (Lincoln-Way Central) 2, Palatine (Fremd) 1 (OT)
SemifinalsOrland Park (Sandburg)
1, Rockford (Boylan) 0
Edwardsville (H.S.) 1, New Lenox (Lincoln-Way Central) 0
Third PlaceNew Lenox (Lincoln-Way
Central) 4, Rockford (Boylan) 0
ChampionshipOrland Park (Sandburg) 1, Edwardsville (H.S.) 0
QuarterfinalsWaterloo
(Gibault) 1, Charleston 0
New Lenox (Providence Catholic) 4, Dixon (H.S.) 2
Peoria (Notre Dame) 2, Elmhurst (Timothy
Christian) 0
Springfield (Sacred Heart-Griffin) 2, Sycamore 0
SemifinalsNew Lenox (Providence Catholic) 2,
Waterloo (Gibault) 1
Springfield (Sacred Heart-Griffin) 1, Peoria (Notre Dame) 0
Third PlacePeoria (Notre
Dame) 2, Waterloo (Gibault) 0
ChampionshipSpringfield (Sacred Heart-Griffin) 6, New Lenox (Providence Catholic)
1
QuarterfinalsOrland
Park (Sandburg) 4, Rockford (Guilford) 1
Barrington 2, Granite City 1
Naperville (North) 1, Berwyn-Cicero (Morton) 0
Evanston
(Twp.) 2, Hoffman Estates (Conant) 1
SemifinalsOrland Park (Sandburg) 1, Barrington 0
Evanston (Twp.) 2,
Naperville (North) 1
Third PlaceBarrington 2, Naperville (North) 1
ChampionshipOrland Park (Sandburg)
1, Evanston (Twp.) 0
QuarterfinalsChatham
(Glenwood) 3, Hinckley (H.-Big Rock) 0
Carbondale 3, Lansing (Illiana Christian) 2
Peoria (Notre Dame) 2, Woodstock
(Marian) 1
Arlington Heights (St. Viator) 4, Mattoon 1
SemifinalsCarbondale 1, Chatham (Glenwood) 0
Arlington
Heights (St. Viator) 2, Peoria (Notre Dame) 1
Third PlacePeoria (Notre Dame) 2, Chatham (Glenwood) 1
ChampionshipArlington
Heights (St. Viator) 1, Carbondale 0
QuarterfinalsRockford
(Guilford) 3, Gurnee (Warren) 0
Wheaton (W. Warrenville South) 2, Evanston (Twp.) 0
Naperville (Neuqua Valley) 2, Moline
(H.S.) 0
Chicago (Brother Rice) 1, Orland Park (Sandburg) 0
SemifinalsRockford (Guilford) 1, Wheaton (W.
Warrenville South) 0
Naperville (Neuqua Valley) 3, Chicago (Brother Rice) 0
Third PlaceWheaton (W. Warrenville
South) 3, Chicago (Brother Rice) 2
ChampionshipNaperville (Neuqua Valley) 1, Rockford (Guilford) 0